NR 473334
SKÅP med bokhylla, fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:151x 93x 39cm (slitage, fläckar)
2024-04-23 19:06:00
800 kr
1 | 2024-04-23 16:28:47 | 800 |
3 | 2024-04-23 16:27:24 | 750 |
1 | 2024-04-23 16:28:44 | 700 |
1 | 2024-04-23 16:28:40 | 600 |
1 | 2024-04-16 13:16:16 | 500 |
3 | 2024-04-23 16:27:19 | 475 |
2 | 2024-04-18 19:28:51 | 80 |
2 | 2024-04-18 19:28:46 | 60 |